Titiz Türk Restorantı « Macaristan Postası | Avrupa'da bir ülke

SON DAKİKA

Macaristan Devlet Bursları açıklandı

GEREKLİ BİLGİLER, GÜNDEM

Titiz Türk Restorantı

Budapeşte’de bulunan Titiz Türk Restoranı 2005 senesinden kuruldu.

Titiz Restaurant; vazgeçilmez lezzetlerden olan yaprak döneri %100 yerli ve doğal dana etine 12 yılı aşkın tecrübesini katarak siz değerli müşterilerine hijyenik koşullarda sunmaya devam ediyor. Bütün etleri helal kesim olmasına Budapeşte, yani yurt dışı, avrupa koşulları olmasına rağmen büyük özen gösteriyoruz.

Menümüzde döner çeşitleri haricinde geleneksel ev yemekleri, zeytin yağlılar, kebap türleri (adana, beyti, çöpşiş vb.), ızgaralarımız (tavuk, pirzola vb.), nefis çorbalarımız ve tatlı çeşitlerimizde yer almaktadır.

Titiz Restaurant’ın vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermektir.

Titiz Restaurant döner veya kebap lezzetlerinden sonra hazırladığımız enfes tatlı çeşitlerimizle birlikte güler yüzlü ve kaliteli servisimizle müşterilerimizi uğurlamak tek hedefimizdir.

Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon
Telefon +36 70 213 4218
Faks
Web Sitesi
E-Posta titizhungary@gmail.com
Firma Adresi Bajcsy-Zsilinszky út 60. 1054 Budapest
İl / İlçe Budapeşte
Sektörler Restoran
Bu firma 27 Aralık 2020 - 3:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR